Olmayacak Aşka Kapılmış İnsanların İyi Bildiği Şeyler

Yakın çevremizde özellikle de yakın ilişkiler kurduğunuz arkadaşınızın mevcut veya eski sevgilisi, arkadaşınızın abisi, babası, gibi aile içinde kuzen gibi olmayacak ve olması durumunda ise hoş karşılanmayacak aşklardır. Bu tarz aşka düşen kişilerin bildiği acayip duygu depremleri....

 

1. Kendini bir ölü gibi görürsün.

2. Yanlış yerde yanlış insana aşık olmanın zamanı mıydı? Neden doğru düzgün bir adama aşık olamıyorum sorun bende mi acaba diye sorgulamaya başlar neredeyse contaları yakarsınız.

3. Mümkün olabilir mi acaba? diye sabahlara kadar düşünür, bu aşkı yaşarsam kırdığım kişilere değer mi diye sormaktan kendinizi alamazsınız.

4. Bu ilişkiyi gizli gizli yaşamanın imkanlarını arar kendinizle çelişirsiniz.

5. Onun ne düşündüğünü merak eder duygularınıza karşılık alıp alamayacağınız konusunda en yakın arkadaşına yanaşırsınız.

6. Duygularınızı kendinize saklamaktan patlayacak noktaya gelir bir yanınız en yakın arkadaşınızla paylaşmak isterken, diğer yanınızla bal yeme otur dersiniz.

7. En nefret ettiğin arabesk müzikleri dinler, için kal ağlar halde bu aşkın pençesinden kurtulmak için savaşı verirsiniz.

8. Onu görmeden yapamaz, soluğu onun olduğu yerlerde alırsınız. Çaktırmadan göz hapsinde tutarsınız. Sonunda yine üzülen siz olursunuz.

9. Yaşamak mı? yoksa yaşamamak mı? daha fazla acı vereceğini düşünür kendinle muhakeme yaparsın.

10. Yeni aşklara açmak istersin kapını ama o bir kere kapanmıştır açmakta zorlanırsın.

11. Kavuşamayacağın bir aşkın pençesinde yanıp kavrulurken bu ateşin hiç sönmeyeceğini sanırsın.

12. Tek taraflı bir aşk olmayacağını bilirsin ama bunu kendine bile kabul ettiremezsin.

13. Onu başka biri ile gördüğünde çekip silahı kalbini parçalamak istersin ama...

14. Kendine bile layık görmediğin bu aşkın içinde hala onun varlığı ile yaşar sevmekten kim usanır ki şarkısını dinlemeye devam edersin.

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!