Erkeklerin Kadınlardan Gizlemek İstediği Özellikler

Erkekler kadınlara oranla daha düz mantığa sahiptirler ve neyse o derler. Bunun yanı sıra bazı davranışları açısından ise size dürüst davranmazlar bunun altında yatan gerçekte sizin onu olduğu gibi kabul edemeyeceğiz düşüncesidir.

Bütün herkesi bir kefeye koymak doğru olmasa da bir çok erkek için geçerli olan bu davranışların 17 tanesi aşağıdakileri içermektedir
 

 

1. Kadınların beş dakikada hazırım dediği yalandan farkları yoktur. Hele hele sizle buluşacaksa aynayla kardeş olmalarına ramak kalır.

2. Erkek dediğin sert görünmeli karizmayı çizdirmemeli deseler de, ulan tutmayın beni derken aslında bırakmayın sakın dediğini belli etmezler.

3. Kıskançlık güven eksikliğinin bir ifadesidir bende zaten o kadar kıskanç değilim deseler de içlerinde fırtınalar eser.

4. Özgüvenleri ne kadar tavan yapsa da kendilerinden daha karizmatik ve kaslı erkeklere özenirler.

5. İltifatın kadına edildiğini söyleyip geçiştirse de, duymaktan oldukça fazla hoşlanırız.

6. Kilo alma konusunda ve özellikle saçlarının dökülmesinde pek aldırış etmiyor görünseler de, her gün kaç tel saçları döküldüğünü saymaktan geri kalmazlar.

7. Onlar için yalnız kalıp evde keyif yapma ve kendilerini şımartma pek alışıla gelmiş olmasa da fırsat bulduklarında bunu yapmaktan zevk alırlar.

8. Benimle en güzel seksi yaşarsın edasında davransakta seks sırasında performans konusunda çoğu zaman yetersiz kalırsam korkusunu yaşarız.

9. Kokoreçin başkenti: Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ)’ndeki Kokoreççiler

Kokoreçin başkenti: Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ)’ndeki Kokoreççiler. Kokoreç seviyorsanız buraya gelip bu leziz tadı tatmanız lazım. Bilindiği gibi resturant değildir. Sokağa atılmış tahtadan masa sandalye üzerinde veya ilerisindeki parkta yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Kokoreç sevmem diyorsanız başka seçenek olarak ekmek arası köfte de yiyebilirsiniz.

10. Erkek adam ağlamaz diye söylenen koca bir yalan göstermesekte sizin kadar ağlamışlığımız vardır

11. Erkeklerde her zaman seks düşkünü gibi görünmeseler de, fırsatları değerlendirmekten ve bu fırsat kaçar mı? moduna hemen bürünürler...

12. Burnumuzdan kıl aldırmaz tavırlar takınıp, küçük dağları ben yarattım derken büyükleri de Allah'a bıraktım demekten çekinmeyiz:).....

13. Çok rahat görünürken hemcinsleri arasında çıplaklık mevzu bahis olunca, kaçacak delik ararız.

14. Duygusala bağlamak gözyaşı dökmekle özleştirildiğinden, erkeklerin duygusal olmadıkları söylense de, şair olacak kadar duygusal olmamıza rağmen göstermeyecek kadarda realistiz...

15. Cinsel yaşanmışlıkların bizim tecrübemizin göstergesi olduğunu düşünüp biraz abartırken, hava atma eğilimi içinde olabiliyoruz.

16. İpuçları

  • Eğer boğaz ağrınız varsa, soğuk algınlığının yolunda olması çok muhtemeldir. Bu yüzden onu almamak için çabuk davranın.
  • Gargaradan sonra tuzlu suya daldırmamaya çalış.
  • Gargara yapmak için kullanılan su rahat bir şekilde sıcak olmalıdır, aksi takdirde boğazınızı yakabilirsiniz.
  • Boğaz ağrısı devam ederse, doktorunuza danışın.

17. Erkek adam ciddiyeti içinde olup davransak ta, sevgiyle ayakları arasında uzanıp bir kedi gibi başımızın okşanmasını istememize engel teşkil etmez.

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!