Bu Devirde Böyle İnsan ...

Hangi insanlardan zarar gelmez diye düşünmüşsünüzdür elbette ki. Bakın bizden söylemesi; aşağıda sıraladığımız insanlar her ne kadar abartılı görünse bile, onlardan size zarar gelmez.

 

1. Çok uzun süredir yürüyor olsa bile, çöpü bulamadığı için elindeki poşeti asla kenara atmayan kişi.

2. Alınan kiloya göre vücuda uyan kıyafetler!

Keşke kilo almasak! Fakat henüz bu konuda bir şey maalesef icat edilmedi. Fakat en azından vücudumuza göre kıyafetlerimiz olsa da sürekli alışveriş yapmak zorunda olmasak daha iyi olmaz mı?
 

3. Otobüste kartının boş olduğunu fark eden birisine, daha o sormadan kartını uzatmakla kalmayıp, parasını da asla geri istemeyen insan.

4. . Hani şu son lokma varya, tabakta kalan. Hah işte o son lokmaya asla uzanmayıp karşıdakinin yemesini isteyen insan.

5. Sanki mahalle bakkalına ihanet ediyormuş hissine kapılıp, marketten alışveriş yapınca asla mahalle bakkalının önünden geçemeyen insan.

6. Kazanacağı üç beş kuruş olmasına rağmen insanlara güvenini gözler önüne serercesine tezgahı ortada bırakan, üzerine de; ''almak istediğinizi alıp parasını bırakabilirsiniz'' yazan kişi.

7. Karşıdaki insan donduracak espriler bile yapmış olsa, komik duruma düşmesin diye gülen kişi. 

8. Otobüste ''dur'' butonuna yanlış bastığını fark ettiği halde diğer yolculara ayıp olmasın diye inen insan.

Hem yürümenin spor olduğunu düşünürler hem de diğer yolcuların vaktini almak istemezler. Ne kadar ince bir davranış.

9. Arkasından gelen insanı tanımamasına rağmen giriş kapısını hep açık tutan kişi. Bu insanın çok uzakta olması bile durumu değiştirmez.

10. Sırf yanlış anlamasın diye borç verdiği arkadaşını aramayan sormayan, hatta olduğu yerden bile geçmeyen insan.

11. Dolmuşta yada otobüste seyahat ederken yan koltuktaki kişinin kafası omzuna düştüğünde, rahatsız olmasın diye kımıldamayan insan. 

12. Alışveriş yaparken kendisiyle fazlaca ilgilenen tezgahtara ayıp olmasın diye hiç beğenmediği halde ille de bir şey alıp çıkan insan.

13. Kendisine adres soran kişinin o adresi bulamayacağını hissettiği anda ''zaten bende o tarafa gidiyorum'' diyerek, onları sordukları adese bırakan insan.

14. Hava yağışlı ise yanındakini tanımasa bile şemsiyenin altına almayı öneren insan.

15. Dışarda gezinirken bir sokak hayvanının başını okşayarak seven,daha sonra da o hayvan peşinden geldiğinde gitmesini isteyerek duygulanan insan.

16. Gecenin bir köründe yürürken önünde bir kadın var ise, takip edildiğini düşünerek panik olmasın diye hızla yanından yürüyüp giden insan.

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!