RedSpeed - Temizle, Hızlandır ve Optimize Et

Gereksiz Dosya Temizleyici, RAM Hızlandırıcı, Batarya Hızlandırıcı ve Oyun Hızı Artıcıdır.

Sizin için Ne Yapabiliriz?
Cihaz gecikme sorunlarını düzeltebilir ve dayanıklılığını artırmak için CPU sıcaklığını düşürebiliriz!

RedSpeed Özellikleri

 • Yanıltıcı Animasyonlar İçermeyen Güçlü Hızlandırıcı 
  3 Mb'lık sıkıştırılmış boyuta sahip RedSpeed, videolar ve fotoğraflar için daha fazla yer bırakır. Hatta tek bir tıkla cihazınızı hızlandırabilirsiniz!

 

 • Küçük ve basit
  Küçük kurulum paketi RedSpeed nispeten basit bir Android uygulaması yapmaktadır. Küçük ve basit olmasına rağmen, RedSpeed diğer herhangi bir hızlandırıcı uygulamasından daha fazla güç içererek telefonunun her zaman en iyi performans seviyesinde olmasını sağlar.

 

 • Hızlı
  RedSpeed tek bir tıkla Android cihazını optimize edebilir ve hızlandırabilir. RedSpeed ayrıca telefonunu önbellek ve çöp dosyaları için tarayabilir ve telefonunun işlemci hızını büyük oranda artırmak için bu dosyaları temizleyebilir.
   
 • Sade Görünüm
  RedSpeed kullanıcı arayüzü basit ve kullanışlıdır, böylece kullanımı ve telefonunun RAM'inde yer açmak için önbellek ve çöp dosyaları temizlemesi kolaydır.

RedSpeed Temel Özellikler

 • CPU Soğutucu
  CPU Soğutucu, cihazının CPU performansını olağanüstü derecede artıran gereksiz uygulamaları silme işlemini gerçekleştirerek cihazını soğutabilir.
   
 • Çöp Dosya Temizleyici
  Çöp dosya temizleyici, yer açmak için önbellek ve çöp dosyalarını temizleyebilir.
  (mesela Kalan dosyalar, önbellek dosyaları, geçici dosyalar, eski APK dosyaları ve diğer büyük dosyalar)
   
 • Ücretsiz RAM Hızlandırıcı 
  Ücretsiz RAM Hızlandırıcı işlevi, telefonunun daha hızlı çalışmasını sağlamak için çöp dosyaları temizleyebilir ve RAM'de yer açabilir! 
   
 • Şarj Güçlendirici
  Batarya Hızlandırıcı işlevi, batarya kullanımını optimize etme, şarj etme süresini azaltma ve güç tüketimini yavaşlatmaya yardımcı olur. Sürekli şarj aleti kullanmayı önlemek ve ayrıca şarj aletinin ömrünü uzatmak için sıklıkla kullan.
   
 • Oyun Hızı Hızlandırıcı
  Oyun Hızı Hızlandırıcı oyun hızını anında artırabilir.RedSpeed, cihazının performansını iyileştirir, işlemci hızını artırır ve mükemmel bir kullanım deneyimi sağlar ayrıca tamamen ÜCRETSİZDİR!

HEMEN ŞİMDİ ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

2 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy

Ne Düşünüyorsun ?

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!