Link Kısaltarak Para Kazanma

Bu  yazımız da sizlere günümüzde çokça rağbet gören link kısaltarak para kazanma nasıl olur, hangi siteler güvenilirdir ve en çok kazandıran web sitelerinden bahsedeceğiz.

İnternette sürekli karşılaştığımız link kısaltma yöntemi ile  para kazanma olayını hiç şüphesiz birçoğu denemiştir, duymuştur veya biliyordur lakin link kısaltarak kazanma  olayında bu işi yapmak isteyen çoğu kişi  hangi sitelerin daha çok kazandırdığını veya daha güvenilir olduğunu bilmiyordur ki bu gibi durumlarda bu farkındalıklar çok büyük farklar yaratabilmektedir siteler ve kullanıcıları için.  Muhtemelen birçoğumuzun da evde boş boş oturduğu zamanlar vardır, yine aynı şekilde internetten para kazanmayı deneyip ek gelir sağlamayı düşünenler de vardır. Biz de sizlere bu zamanlarınızı en iyi nasıl değerlendirirsiniz ondan bahsedeceğiz. 

Globalleşme hayatımıza daha da fazla giren internet ve her gün paylaşılan binlerce linkler. Her gün Facebook, Twitter, Google Plus ve Youtube, Whatsapp gibi birçok sosyal medya aracılığıyla linkler göndeririz.  Bu yazımız özellikle büyük hit sağlayan websitesi sahipleri veya büyük takipçisi olan sosyal medya kullanıcıları içindir. Bu  yazımız da sizlere günümüzde çokça rağbet gören link kısaltarak para kazanma nasıl olur, hangi siteler güvenilirdir ve en çok kazandıran web sitelerinden bahsedeceğiz. 

Önemli olanın Link kısaltma sitesi değil kısaltmaları trafikle arttırmak olduğunu unutmamak lazım.

Her hangi bir link kısaltma sitesine üye olabilirsiniz hemen hemen hepsine ücretsiz kayıt olunabilmektedir. Burada ki asıl iş bu linklerinzi yayacağınız trafiği sağlamak olduğunu da unutmamak gerekir.

Kısalttığınız  linklerinizi web sitenizde,  bloglar da, forumlarda veya birçok sosyal medya  üzerinden yayarak daha çok kişinin görmesini ve tıklamasını sağlayabilirsiniz.

Link Kısaltmanın Mantığı Nedir ?

Link kısaltma olayının mantığına bakacak olursak, sizin bu tarz siteleri kullanarak kısalttığınız ve  attığınız linke yönlendirmiş olduğunuz birisi tıklayacaktır.  Sizin linkini kısalttığınız firmanın reklamının süresi ( bu süre 5 ila 10 saniyedir) dolunca açılan sayfada sizlere ana linkinize gçmeniz için bir seçenek sunulacaktır ve çalıştığınız firmanın dili türkçe ise  "reklamı geç" veya yabancı bir firmanın link kısaltma servisiyle çalışıyorsanız sayfanızda "Skip Ad (reklamı geç) "çıkacaktır, böylece yönlendirdiğiniz kullanıcınız buraya tıkladığı anda ana hedefe yönlendirilecektir.  Yönlendirdiğiniz kullanıcı buraya tıklamadığı süre sizin ana linkinize ulaşamayacaktır, sizin kısaltmış olduğunuz asıl linke ulaşabilmek için yönlendirdiğiniz kullanıcınızın "raklamı geç" butonuna tıklaması gerekmektedir. Sizin nasıl kazandığınız kısmına gelecek olursak, yönlendirdiğiniz, linkinize tıklayan kullanıcı "reklamı geç" yazısı gelene kadar beklediği sürede de siz kazanmış olacaksınız. Bu süre siteye göre 5 ile 10 saniye arasında değişmektedir. Siz de yaptığınız her gösterim başına size vaad edilen miktarda kazanırsınız. Tl veya dolar olarak veya bitcoin olarak ödeme yapan birçok site bulunmaktadır. 

 

En Çok Para Kazandıran Link Kısaltma Siteleri Nelerdir?

Bu yazımızda değerlendireceğimiz link kısaltma servislerini 1000 (bin) gösterim başı ortalama verdikleri gelirlerden yola çıkarak değerlendireceğiz. 

 

1. Short.st

Short.st  çok eski olmayıp kısa sürede güven sağlayan bir site olmakla birlikte link kısaltma işinde daha yaratıcı fikirler sunmayı hedeflemektedir. Avantajlarından birisi ise Wordpress eklentisinin olmasıdır ve dolayısıyla hızlı bir şekilde kolay linkler oluşturmanızı sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra kazancına gelecek olursak yaklaşık olarak 1000 (bin) gösterim başına $2 dolar kadar yani 8.50 tl kadar ödeme yapmaktadır.  Ödemeler ise belirteceğiniz adresinize her ayın 10 unda yapılmaktadır otomotik olarak. 

Ödeme metodları : Paypal veya Payoneer (Türkiye de paypal erişimi bulunmamaktadır)

Ödeme alt limittleri : Paypal’dan $5 veya Payoneer’den $20 dolar ödeme alt limiti olarak belirtilmiştir.

Referanslarınızdan % 20 oranında kazanç sağlama imkanı da sunmaktadır.

2. Link.tl

Link.TL, tamamen ücretsiz ve çokça kullanışlı bir link kısaltma servisidir. Ödemeler tl veya Bitcoin (BTC) olarak yapılmaktadır. Sitede  çokça sunulan reklam seçenekleri ile birçoğumuz için bulunmaz bir fırsattır.  Aynı zamanda POP-ap reklam olanağıda sunan Link.tl servisi 1000 gösterim başı ortalama $5 dolar ödemektedir, bu da günümüz kuru ile 20 tl ye tekabül etmektedir. Link kısaltma servislerinde bu iş açık ara ile önde götüren link.tl bu işe yeni başlayacaklar ve özellikle büyük meblalar kazanmak isteyecekler için kaçınılmaz bir fırsattır. 

Peki ya takipçiniz mi yok, veya linklerinizi paylaşacak yeterince takipçiniz veya büyük sayfalarınız mı yok, o zaman video muzu izleyerek bunların hiçbiisine ihtiyaç duymadan naıl daha kolay yoldan ve çok daha fazla kazanırsınız onu izleyin.

Ödeme methodları: Papara

Ödene alt limiti   : 20 tl

Ödeme yöntemleri : Tl ve Bitcoin (BTC 

Referanslarınızdan %10 kazanç elde etme şansı/ ömür boyu kazanma olanağı sunmaktadır

3. Bc.Vc

Bc.vc modern yollarla kullanıcılarına para kazanma sağlayan bir link kısaltma servisidir. Tek yapmanız gereken kısalttığınız linklerinizi internette paylaşarak çok daha fazla kazanmak. 

Bc.vc de 1000 gösterim başı ortalama $4 kazanacaksınız. 

Referans: %10 oranında kazanç imkanı sağlamaktadır her bir referans için.

Ödeme alt limiti: Paypal veya IBAN seçenekleri

Ödeme alt limiti: $10 yani 40 tl günümüz kuru ile.

 

4. AdF.ly

Adf.ly en çok rağbet gören link kısaltma sitelerinden birisi olmakla birlikte tatmin edici bir miktarda da ödeme yapmaktadır.  Tek yapmanız gereken link kısaltmak ve farklı farklı yerlerde çok kullanıcılarınızın olduğu alanlarda  paylaşmak olacaktır. 

 Adf.ly ile kısalttığınız linklerden 1000 gösterim başı $4 yani 16 tl kadar kazanabilirsiniz.

Ödeme metodları: Paypal veya Payza imkanları sunmakta.

Ödeme alt limiti: $10 yani 40 tl kadar (günümüz kuru)

Referans kazanç oranı:  %20 oranında kazanç imkanı. 


#Link Kısaltarak Para Kazanma, #en güvenilir link kısaltma siteleri, #en çok kazandıran link kısaltma siteleri, #link.tl ile link kısalt kazan, #short.st ile kazan, #bc.vc ne kadar kazandırır, #adf.ly nedir, #link.tl ile para kazanma, #web site, #link kısaltma, #Twitter, #Google Plus, #Youtube, #Whatsapp, #Facebook, #Skip Ad, #reklamı geç, #Short.St, #Link.Tl, #Paypal , #Payoneer, #Türkiye, #imkan, #kazanç, #oran, #Referans, #POP-ap, #Bitcoin, #Papara, #Tl, #ömür boyu, #Bc.Vc, #IBAN , #kur, #AdF.Ly, #Payza

4 oy
1 oy
0 oy
3 oy
0 oy
0 oy
2 oy

Ne Düşünüyorsun ?

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!