iPhone SE 2 Hangi Özelliklere Sahip Olacak

Teknoloji devi Apple, son günlerde tanıtacağı yeni akıllı telefon modeli ile gündemde. Bu telefonun tanıtımı için geri sayıma başlayan şirket, yüksek ihtimalle yaz bitiminde bu telefonu tanıtmış olacak. Ancak merakla beklenen telefonun özellikleri konusunda pek çok söylenti bulunuyor. Bunlardan birisi de piyasaya sürülecek bu yeni modelin, iPhone X serisinin devamı niteliğinde özelliklere sahip olacağıdır.

Apple tarafından yakın zamanda tanıtılması beklenen akıllı telefon, iPhone SE 2 olarak adlandırılacak. Ancak Apple ve piyasaya sürecekleri konusunda konuşulanlar bunlarla sınırlı değil. Bir yandan iPhone SE 2’nin tanıtılması beklenirken, diğer yandan sürpriz bir modelin daha piyasaya sürüleceği konuşuluyor. Bu iddialar gündeme gelmeye başladığına göre yakın zamanda Apple tarafından yeni modeller tanıtılacaktır.

Uzun süredir beklenen iPhone SE 2 akıllı telefonlarının taslak görselleri, yakın zaman öncesine kadar paylaşılmıştı. Ancak bu görsellerin ardından şimdi de yeni modelin en net render görsellerini görme fırsatı bulduk. Bu görsellerin ortaya çıkmasının ardından, yeni çıkacak akıllı telefonun teknik özelikleri ile ilgili çok daha fazla bilgi edinme şansı ortaya çıkmıştır. Peki, yeni akıllı telefon hangi özelliklere sahip olacak?

iPhone SE2 Özellikleri

iPhone SE 2’in paylaşılan son render görselleri sonrasında özellikleri ortaya çıkmaya başladı. Görseller incelendiğinde, heyecanla beklenilen yeni akıllı telefonun özellikleri tahmin edilebiliyor. Buna göre iPhone SE 2 akıllı telefonların ekranının iPhone X tasarımı ile benzer olduğu görülüyor. Bunun yanında çentik kısmı da olan, çerçevesiz bir akıllı telefon görünümündeki yeni model, 1. nesil serisinin tasarımını neredeyse birebir yansıtıyor.

Tanıtılacak yeni akıllı telefonun tek arka kamerası bulunuyor. Yine tüm bunların yanında teknik detaylar incelendiğinde ilk seriyi yansıtacak pek çok özelliğin varlığı rahatça gözlemlenebiliyor. Bunların yanında telefonlarda 4.7 inç ekranın olması ve A10 Fusion işlemcilerin kullanılacağı düşünülüyor. Ayrıca yeni özelliklerin ve yeni tasarımın detayları ile beraber iPhone SE 2 akıllı telefonlarının tanıtımının WWDC 2018 etkinliği sırasında yapılacağı tahmin ediliyor.

Uzun yıllardır bu serinin devamının gelmemesi, birçok kullanıcının tepkisini çekmişti. Apple bu tepkilere kayıtsız kalmamış olacak ki, bu model üzerindeki çalışmalarını hızlandırmıştır.


#IPhone, #IPhone SE 2, #Özellikler, #Apple, #iPhone X, #iPhone SE 2, #akıllı telefon, #telefon, #teknik özelikler, #Görseller, #1. nesil, #WWDC 2018, #tepki, #4.7 inç, #A10 Fusion

1 oy
0 oy
1 oy
0 oy
0 oy
0 oy
1 oy

Ne Düşünüyorsun ?

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!