Honor 10 Hızlıca Tükendi

Huawei’nin alt markası olarak hazırlanmış olan Honor, Londra’da düzenlenmiş bir etkinlik ile beraber Honor 10 isimli akıllı cep telefonunu tanıttı. Marka bir süre öncesinde Honor 9 Lite ve Honor 7X ile beraber Türkiye pazarına giriş yapmayı başarmıştı. Avrupa’da satışa sunulmuş olan Honor 10, çok kısa bir süre içerisinde ise tükendi. İspanya’da satışa sunulmuş olan bütün cihazların satılmış olması ise markanın ne kadar fazla beğenildiğini de net bir şekilde ortaya koymuş oluyor. Modelin en önemli özelliklerinin başında 16 megapiksel RGB ile 24 megapiksel monokrom sensörden oluşmakta olan çift arka kamerası gelmekte.

Porte modunu da desteklemekte olan bu kameralar, bununla beraber x2 optik yakınlaştırma özelliklerine de sahip olmakta. 24 megapiksel çözünürlüğü bulunan ön kamerasında ise yüz tanıma özelliğinin yanı sıra yapay zeka destekli güzelleştirme özelliği de bulunmakta. Honor 10 cep telefonunda Huawei Kirin 970 işlemci kullanılmakta. 6 GB RAM ve 5.84 inç 19:9 Full HD LCD ekran ile insanlara istediklerini oldukça başarılı bir şekilde sunmuş oluyor. Süper hızlı şarj desteği ile beraber kullanıcılar cep telefonlarını istedikleri gibi rahatlıkla kullanma olanağına da kolaylıkla erişmiş oluyorlar. Mor, mavi ve siyah renkler ile tüketicinin karşısına geçmiş olan cep telefonu, 64 ve 128 GB depolama alanları ile kullanıcılara istedikleri cep telefonu performansını sunmayı hedefliyorlar.


#akıllı telefon, #mobil, #teknoloji, #cep telefonu, #Honor 10, #Tükendi, #Huawei, #Londra, #etkinlik, #Honor 9, #Honor 9 Lite, #Honor 7X, #Marka, #Türkiye, #pazar, #Avrupa, #İspanya, #megapiksel, #RGB, #çift arka kamera, #Full HD, #LCD, #Mor, #mavi, #siyah, #depolama, #performans

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!