En iyi ücretsiz fotoğraf düzenleyici uygulamalar

Günümüz teknolojilerinde artık bilgisayardan hariç telefonlarımızdan da çektiğimiz resimleri düzenleyebiliyoruz. Özellikle masaüstü bilgisayarlarımızda kullandığımız Photoshop yerini artık birçok telefon uygulaması almaya başlamıştır. 

Mobil platformalarda Android, ios, Windows Phone gibi işletim sistemlerinde fotoğraf düzenleme uygulamaları mevcuttur. Peki bu fotoğraf düzenleme programlarından hangileri en iyisi ve ücretsiz olanları?

Piyasada hem iOS hem de Android platformu için geliştirilen birçok fotoğraf düzenleme uygulaması var. Bu uygulamaların en iyilerini sizler için derledik. 

1. VSCO Cam

Fotoğraflarda mükemmel efectler ve showlar yapan VSCO özellikle instagram kullanıcıları için biçilmiş kaftan. Uygulama aynı zamanda Gif, Video ve Raw düzenleme özelliğine sahiptir.

VSCO Cam iOS Ugulamasını indirme için tıklayınız.

VSCO Android Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

2. Snapseed

Google tarafından geliştirilen Snapseed profesyonel bir fotoğraf editleme uygulamasıdır. Snapseed 29 araç ve filtreye sahip olanın yanında ince ayar özelliğide mevcuttur. Bu ayar pozlamayı ve rengi manuel olarak ayarlayabilmektedir. Beyaz dengesi ile daha doğal ve net fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz.

Snapseed iOS Ugulamasını indirme için tıklayınız.

Snapseed Android Ugulamasını indirme için tıklayınız.

3. Prisma

Ünlü sanatçıların simasını kullanarak fotoğraflarınızı resimlere dönüştürmeye yarayan uygulama çektiğiniz fotoğrafları veya kaydettiğiniz videoları sanat eserine dönüştürmeyi başarıyor.

Prisma iOS Ugulamasını indirme için tıklayınız.

Prisma Android Ugulamasını indirme için tıklayınız.

4. Lightroom CC

Mobil uygulamalar arasında en başarılı olan uygulamalardan biri olan ADOBE Lightroom CC profesyonel bir fotoğraf editleme aracıdır. Raw özelliği ile öne çıkan Lightroom CC fotoğraflarınızı en ince pikseline kadar düzenleyebiliyor. HDR özelliği sayesinden tanımlanmış birçok fotoğraf ayarı bulunmaktadır. Yapay zeka teknolojisini de unutmamak gerekir.

Lightroom CC iOS Ugulamasını indirme için tıklayınız.

Lightroom CC Android Ugulamasını indirme için tıklayınız.

5. PicLab HD

Birçok profesyonel düzenleme seçeneği bulunan PicLab HD ile fotoğraflarınızı paylaşmadan önce çok farklı düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz.

PicLab HD iOS Ugulamasını indirme için tıklayınız.

PicLab HD Android Ugulamasını indirme için tıklayınız.

6. Fotor

Birçok fotoğraf düzenleme uygulamasında yer alan kesme, çevirme, kırpma gibi özelliklerin yanı sıra kendine has filtrelemeleri ile göz alıyor.

Fotor iOS Ugulamasını indirme için tıklayınız.

Fotor Android Ugulamasını indirme için tıklayınız.

Fotor Windows Phone Ugulamasını indirme için tıklayınız.

7. Photo Wonder

Çinli Baidu’nun geliştirdiği uygulama yaratıcı fotoğraflar sunabiliyor.

Photo Wonder iOS Ugulamasını indirme için tıklayınız.

Photo Wonder Android Ugulamasını indirme için tıklayınız.

8. Pixlr O Matic

AutoDesk'in üretimi olan Pixlr O Matic uygulaması sizlere fotoğraflarınızı düzenlemek için yardımcı oluyor.

Pixlr O Matic iOS Ugulamasını indirme için tıklayınız.

Pixlr O Matic Android Ugulamasını indirme için tıklayınız.


#fotograf, #foto düzenle, #fotoğraf, #editleme, #kamera, #fotograf makinası, #fotoğraf makinası, #fotoğraf kesme, #düzeltme, #inceltme, #uygulama, #düzenleme, #Ücretsiz, #Fotoğraf, #Düzenleyici, #Uygulamalar, #Android, #ios, #Windows Phone, #VSCO, #Snapseed, #Prisma, #Lightroom CC, #PicLab HD, #Fotor, #Photo Wonder, #Pixlr O Matic, #AutoDesk, #Baidu

2 oy
0 oy
1 oy
1 oy
0 oy
0 oy
0 oy

Ne Düşünüyorsun ?

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!