Red Network Nedir?

Red Network ile internet üzerinden yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. İster kendi içeriklerinizi, ister diğer üyelerin içeriklerini paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Şuana kadar sosyal medya ve içerik siteleri hakkında bildiğiniz her şeyi unutabilirsiniz. Çünkü biz bu ikilinin ilişkisini birleştiriyor ve size yepyeni bir deneyim kazandırmak istiyoruz.

Daha önce bloggerlık, yazarlık, karikatüristlik yapmış olabilirsiniz veya öğrenci, ev hanımı, ya da ek gelir isteyen internet kullanıcısısınız.

Daha da ilerisi yazılarınızı tüm dünyanın okumasını istiyor olabilirsiniz, işte tam da bu noktada RedElma devreye giriyor.  İçeriklerinizden yüksek gelir elde etmenin ve Sosyalleşmenin yeni yolu RedElma dan geçmektedir.

Yurtdışı ve Yurtiçinde birçok kişi tarafından test edilmiş ve çalışma prensipleri arasında kendi network sistemini kurmayı amaçlayan Red Network sizlere internetin sınırsız kapılarını açıyor.

Kısaca Red Network nasıl çalışır?

- Sisteme üye olarak ilk adımı atmış ve para kazanmaya hazır bir üyeliğe sahip olursunuz

- Ne tür içerik hazırlayacağınızı siz seçebilirsiniz, fakat yazacak konu bulamazsanız sizin için Red Havuz sisteminde başlıklar sizi bekliyor olacak.

- İçeriğinizi hazırlamak için artık hiçbir engel kalmamıştır. İçeriğinizi hazırladıktan sonra onaya gönderebilirsiniz.

- Sistem onay gönderilen içerikleri Kopya içerik kontrol botları aracılığı ile test eder ve gerçek onay için sıraya alır.

- Hazırlayacağınız içerik %100 orijinal(özgün) olmalıdır. Kısaca daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış ve yayınlanan bir içeriğin kelimeleri değiştirilerek içerik oluşturulmamalıdır.

- Onaylanan içeriğin her türlü yayın ve reklam hakları RedElma ya aittir.

- Yazarın daha önce yazdığı yazıları onaya göndermesi mümkündür. Ancak bu içeriğin daha önce arama motorları tarafından indexlenmemesi gerekmektedir.

- İçeriğiniz onaylandıktan sonra kendi profilinizde ve diğer bağlantılı sayfalarda yayına girer.

- Yazar yayınlanan içeriğinde gösterilen reklamların %10 ‘unu hak eder.

- Yazar ziyaretçisi aracılığı ile kendi sayfalarından elde ettiği gelir haricinde diğer yazarların içeriklerinden de %5 kazanç sağlar.

- Yazar gelirini artırmak için içeriği onaylandıktan sonra panelinden “Red Network” alanı içerisinden kısa link oluşturur. Bu kısa linki, içerik başlığı ve kısa açıklamasını istediği yerde paylaşabilir/paylaştırabilir.

- İçeriklerine ziyaretçi çekebilmek ve gelir elde etmek için tüm sosyal medyada oluşturduğu sayfayı paylaşabilir.

- Farklı sitelerde seo çalışması yapıp RedElma sayfasına yönlendirebilir. (Özel Link, Başlık ve Kısa Açıklama) * İçeriği kesinlikle farklı sitelerde yayınlayamaz.

- Oluşturduğunuz içerikler ara sıra RedElma tarafından sosyal medyalarda ve redelma.com ‘da öne çıkarılabilir.

- Ödemeler 30 günlük bir periyot ile yapılmaktadır. İçeriğiniz onaylandıktan ödemeleriniz Red Para olarak sisteminize yansıtılacaktır.

- Red Para Nakit dönüşümü her ayın ilk haftası gerçekleştirilecek olup 15 gün içerisinde hesabınızda belirtmiş olduğunuz bankaya eft/havale yoluyla ödeme yapılacaktır.

- Minimum ödeme miktarı 100 Red Lira’dır. 100 Red Lira’nın altındaki bakiyeler bir sonraki aya devredilecektir

Gelin birlikte büyüyelim

- Yazarlarımız geçici bir süre oluşturdukları içeriklerde yüksek kazançlar elde edebilirler. Sistem tarafından onaylanan her içerik için kelime bazlı ödeme yapılmaktadır. 250 Kelimeli bir içerikten elde edeceğiniz kazanç 2 Red Lira iken, 500 Kelimeli bir içerikten elde edeceğiniz kazanç 4 Red Liradır.

- Site üzerinde reklam gösterimine bakılmaksızın ECPM ücreti 1 Red Lira olarak yansıtılacaktır.

 

*1 Red Lira Kuru - 1 TL olarak sisteme yansıtılmıştır. Red Lira kuru Red Puan’a göre farklılık göstermektedir. Yeni oluşturulan hesaplarda başlangıç kuru 1 TL ‘ dir.
*ECPM – Efektif bin gösterim başı düşen etkin maliyet

Artık sizleri de RedElma ailesine bekliyoruz. Hemen şimdi üye olmak için tıklayınız.


#red network, #network, #red ağ, #red para, #red lira, #üyelik, #kazanç, #red sistem, #Red Network, #internet, #yüksek kazanç, #sosyal medya, #bloggerlık, #yazarlık, #karikatüristlik, #yüksek gelir, #Kopya içerik, #Özel Link, #Başlık, #Kısa Açıklama, #redelma.com, #Red Lira, #RedElma, #ECPM, #Red Puan

2 oy
0 oy
1 oy
0 oy
0 oy
0 oy
1 oy

Yorumlar

Ne Düşünüyorsun ?

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!