Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Bugün sizlere araştırmalarım sonucu düşük sistem gereksinimli oyunları derledim .  Bilgisayarınıza zarar vermeyecek, rahatça çalışacak oyunları (yeni çıkan oyunlarda olmak üzere ) sıkılmadan oynayacağınızın garantisini verebilirim . Haliyle sisem düşük olunca oyun türlerimiz azalıyor ve bu bizi çok üzüyor . Fakat bazılarınızın bilmediği eğlenceli olan birçok düşük sistem gereksinimli oyun var , bu oyun türleri genelikkle strateji ve fps olacak. Steam’den seçmiş olduğum düşük sistem gereksinimli oyunlar karşınızda;

1. Counter Strike 1.6

Bu oyun hem düşük sistemli hem de sıkılmadan oynayacağınız oyun türlerinden biridir. Düşük sistem olunca böyle oyunlar bulmak çok nadir oluyor. Oyunun türü FPS’dir ve online oynayarak arkadaşlarınızla güzel vs’ler döndürebilirsiniz. Günümüzde hala oynanmaktadır .

2. Age Of Empires 2  

Bu oyun hem düşük sistemli , hem hala oynanıyor ve hala popüler. Oynanmasının yanı sıra online girerseniz çoğu sunucu dolu oluyor ve bu da oyunun eskimediğinin bir göstergesi oluyor.

3. Unterned

Unterned Steam’da popüler oyunlar arasındadır. Hem fps hem açık dünya hem de hayatta kalma oyunu olarak geçen Unterned online sunucularda gerçekten zevkli. Oyunun amacı zombilerden korunmak ve haytta kalmak.

4. Plant vs. Zombies

Zombiler ile bitkilerin savaştığı , zombilere karşı bölüm geçtiğimizde bitki çeşitliliği ve yeni yerler artarak devam ettirilen bir oyundur . Saatlerce başında durabileceğinizin garantisini veririm. (Mobildede yüklenebilir…)

5. Minecraft

Çoğu kişinin bildiği Minecraft oyunu adeta küp bir dünyada başlayan macera . Oyunda o kadar çok yapılabilecek şey var ki anlatırken kelimeler kifayesiz kalır…


#oyun, #sistem gereksinimi, #düşük gereksinim, #yer kaplamayan oyunlar

2 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy

Ne Düşünüyorsun ?

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!