Eğlenceli Bir Strateji Oyunu: Stupid Zombies 2

Stupid Zombies 2, karakterleri yöneterek zombileri tek tek avlamaya dayalı bir strateji oyunudur. Yapmamız gereken tek şey, verilen kısıtlı cephane ve silahları akıllıca kullanıp tüm zombileri öldürüp bir sonraki bölüme geçmek.


Oyunun Özellikleri:

  • 600 farklı bölüm,
  • Karakter seçimi (kadın veya erkek),
  • Bölüm geçtikçe eklenen özellikli silahlar,
  • Kafadan vurulduğunda verilen extra puanlar vs.

 

Oyun İpucu: Ekrana basılı tutarak silahın lazer özelliğini aktif edebilirsiniz. Böylece nişan alıp zombileri daha da kolay bir şekilde öldürebilirsiniz.


Oyun ilk başlarda çok basit gibi görünüyor. Fakat bölümler ilerledikçe zorlaşıyor. Bunun en büyük nedeni verilen cephanenin kısıtlı olması. Bu yüzden cephane ve silahları akıllıca kullanmak gerekiyor. Ayrıca yeni bölümlere geçtikçe özellikli silahlar, ekstra cephaneler ve farklı zombiler ekleniyor. Böylece oyun daha da keyifli bir hâl alıyor. Umarım siz de beğenirsiniz, kolay gelsin!

Stupid Zombies-2 oyununu nasıl indirebilirim?

Android, iOS ve Windows Phone mağazalarından ücretsiz indirebilirsiniz.


#stupid zombies 2, #zombie oyunları, #korku oyunları, #mobil oyunlar, #telefon oyunları, #strateji oyunları, #mikrooplazma, #redelma, #, #Eğlence, #Oyun, #Stupid Zombies 2, #Özellikler, #bölüm, #Karakter, #silahlar, #extra, #İpucu, #Android, #iOS, #Windows Phone

0 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy

Ne Düşünüyorsun ?

İlginizi Çekecek Diğer Başlıklar

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!