Makyajsız da güzellik mümkün mu?

Makyajsız da güzellik mümkün 

Makyaj kişileri de bir gerçektir. Makyajlı bir insan ile makyajsız bir insan arasındaki farkı çok net bir şekilde görebilirsiniz. Makyaj yüz hatlarımızı ortaya çıkartmakla birlikte daha kusursuz bir görüntü de sağlar. Bazı makyaj ürünleri rimel, ruj, maskara, allık, fondatön, göz farı, aydınlatıcı ve nicesi ...
Bu ürünlerin yani sıra bunları doğru kullanmak da güzelliğinize etki edecektir.

Makyajsız da güzel güzellik mümkün mü ? Derseniz elbette mümkün hem daha doğal hemde daha sağlıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Peki makyajsız güzel görünmek için  neler yapabiliriz.

- Güzel bir cilde sahip olmak istiyorsanız uykunuz düzenli olmalıdır. Günlük uykunuzu almanız cildinizin daha canlı görünmesini Sağlar. Hafta da bir evdeki ürünlerle cildinize maske uygulayabilirsiniz .(örneğin; yoğurt maskesi)
- Saçlar bir bayanın odak noktasıdır. Saçlarımıza kimyasal  ürünlerden uzak tutarsak daha sağlıklı bir görünüm alacağı için haftada 1 de saçlarımıza maske yaparsak daha parlak ve güçlü saçlara sahip oluruz (örneğin; baden yağı maskesi)
- Dudak bakımından bahsedecek olursak , çatlamış dudaklarınız için limon sürebilirsiniz. Hem bitkisel hemde dudağınızın daha parlak görünmesini sağlar.
- Kaş bakımı için, yüzümüzün simasını veren şey kaşlarımızdır. Bu yüzden yüzümüze en çok yakışan  modeli seçmeliyiz. Kaşlarınızda dökülme sorunu varsa vazelin sürebilirsiniz.
- Ve en önemlisi beslenmeye dikkat etmek çok fazla yağlı besinler cildimizi yağlı bir hale getirebilir. Parlak bir cilt görünümü bol su içmekten geçer günlük su tüketiminizi ihmal etmeyin.

Ayrıca, Sebze ve meyve yemekte cildinizi daha  güzel görünmesine sebep olacaktır. 

Umarız önerilerimiz işe yarar. Makyajsız  da güzelliğin mümkün olduğunu unutmayın.Saglicakla kalın


#makyaj, #Makyaj, #Güzel, #maskara, #rimel, #ruj, #allık, #fondatön, #göz farı, #aydınlatıcı, #Dudak, #Saç

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!