Silinen İnstagram Hesapları Nasıl Geri Alınır?

Facebook un bir hayli artan popülaritesinden sonra sıra instagram da. Kullanıcısı bir hayli artmasının yanında her gün binlerce kişi de hesaplarını silmekte ve aynı doğrultuda  silinen hesapları geri getirmek isteyenlerin sayısı da bir  o kadar artmakta. İnstagram ekibi de bunları göz önünde bulundurmuş ve silinen hesapların geri getirilmesinin yolunu getirmiş bizlere. Hadi birlikte bakalım buna;

İnstagram silinen hesapları geri getirmek isteyen kullanıcıları için geri alma formunu sunmuşlardır.  Öncelikle belirtmek isterim ki şahsa özel yani silmiş olduğunuz hesabınızda ki ad ve soyadınız kimliğinizde ki  ad ve soyadınız ile eşleşiyorsa açabilirsiniz. Çünkü hesabın tekrar açılmasını onaylayacak olan instagram ekibi hesabın fake bir hesap olmadığını ve gerçek bir şahsa ait olduğundan emin olmak isterler hesabı onaylamadan önce, dolayısıyla da hesap onayı sırasında bu türde bir kontrolden geçer hesabınız.

Buraya tıklayarak linke gidebilirsiniz.

Açılan sayfada aşağıdakileri adım adım takip ederek sizler de silmiş olduğunuz instagram hesabınızı geri alabilirsiniz.

Öncelikle karşımıza çıkan sayfa da sorulan soruda “hayır” ı işaretleyelim, daha sonra ki aşamalarda kimliğinizde ki ad ve soyadınızı girmeniz istenecektir. Bu noktada girdiğiniz bilgiler aynı zamanda silmiş olduğunuz hesapla da aynı olması lazım. Daha öncede dediğimiz gibi silinen hesabınızın tekrar onaylanması için profil bilgilerinizin kimlik bilgilerinizle eşleşmesi lazım.

Ad ve soyadınızı girdikten sonra kullanıcı adınızı ve hesabınıza kaydolurken ki kullandığınız e posta adresinizi girin, daha sonra bulunmuş olduğunuz ülkeyi de girerek işlemleri tamamlayıp “gönder” butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer tüm bilgileriniz doğru girildiyse instagram ekibinin cevabını bekleyiniz. Bu şekilde silinen  hesabınızı geri alma isteğinde bulunmuş oldunuz ve doğru bilgilerle girilen hesapların birçoğu farklı bir durum olmaması durumunda açılmaktadır.


#Silinen İnstagram Hesapları Nasıl Geri Alınır, #instagram hesabı silme, #instagram silinen hesap açma, #instegram kapatılınca tekrar açılır mı, #

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!