Aynı Aygıtta 2 Farklı Whatsapp Nasıl Kullanılır?

Telefonunuzla aynı anda birden fazla whatsapp kullanmanın birçok yolu bulunmaktadır. Bu yazımızın devamın da da tek aygıtta aynı anda iki farklı whatsapp nasıl kullanılır onu öğreneceğiz. Bunun birçok farklı yolu vardır lakin bugün sizlere en temel ve çoğunlukla kulllanılan iki farklı yöntemden bahsedeceğim. İlk yöntemimiz olan Misafir Kullanıcı Yöntemi ile Başlayalım.

Her geçen gün artan küreselleşme ve beraberinde kopan yüz yüze iletişimler beraberinde bu  işi bizim yerimize yapacak olan Whatsapp gibi chat uygulamalarını da getirmişlerdir.

Peki siz bunlardan kaç tanesini kullanıyorsunuz? Telefonunuzda kullandığınız whatsapp yeterli değil mi? Aynı anda tek  telefondan farklı numaralarla birden fazla whatsapp mı kullanmak istiyorsunuz? İki farklı numaranız var ve tek bir telefon üzerinden her iki numaranızın whattsapp hesabını tek bir aygıt üzerinden mi yönetmek istiyorsunuz? Telefonunuzla aynı anda birden fazla whatsapp kullanmanın birçok yolu bulunmaktadır. Bu yazımızın devamın da da tek aygıtta aynı anda iki farklı whatsapp nasıl kullanılır onu öğreneceğiz.  

Bunun birçok farklı yolu vardır lakin bugün sizlere en temel ve çoğunlukla kullanılan iki farklı yöntemden bahsedeceğim. İlk yöntemimiz olan Misafir Kullanıcı Yöntemi ile Başlayalım.

1. Misafir-Kullanıcı Yöntemi

Bu yöntem android kullanıcıları için geçerlidir lakin Android kullanıcısı olmamıza rağmen bir çoğumuz bu yöntemden haberdar değildir, ayrıca bu yöntem üçüncü parti uygulama ile whattsabı kopyalama olarak da adlandırılır. Android kullanıcılarının bir çoğu bu özellikten yararlanabilir.

Android telefonlarda Misafir Modu bulunmaktadır, peki telefonumuzda ki bu modu kullanarak aynı anda ikinci whatsabı kullanabileceğinizi biliyor muydunuz ?  Hadi nasıl yapıldığını birlikte adım adım görelim:

Bu özellikten yararlanabilmek için öncelikle telefonunuzdan Android Misafir kullanıcı'yı aktif etmeniz lazım buna da cihazımızda açacağımız yeni bir hesapla başlayabiliriz,  şunuda hatırlatmalıyım ki bu işlem Lollipop ve üzeri kullanıcılar için uygundur.

Misafir kullanıcı hesabımızı açtıktan hemen sonra hesabımızı e-posta adresine bağlayarak işlemimize devam edebiliriz. Bir sonraki adımımızda açtığımız hesabımızı Google play'e bağlayabiliriz. Bağladığımız hesabımız üzerinden google play den Whatsapp uygulamasını indirip kurabiliriz artık ve böylece ikinci whatsabıda indirmiş oluruz. 

Kurduğumuz ikinci hesabımıza farklı bir telefon numarası ile giriş yaptıktan sonra gelen kodla onaylayıp kullanmaya başlayabiliriz artık. 

Peki  ikinci whatsabı indirdik ama ikinci bir numara yok diyorsanız, bir sonraki makalelerimde takipte kalın, çünkü ilerleyen makalelerimde fake numaralar nasıl alınır, herhangi bir ülkenin numarası nasıl alınır ücretsiz bir şekilde bunları anlatacağım. Kim istemez ki yabancı bir numaradan arkadaşlarını işletmeyi:) 

Fazla uzatmadan ikinci yöntem ile devam edelim.

2. Parallel Space Uygulaması ile Aynı Anda iki Farklı Whatsapp Kullanma

Öncelikle belirtmek isterim ki bu uygulama ile sadece whatsapp değil, benzeri birçok chat uygulamasıda başta olmak üzere, birçok sosyal medya vb hesabınızıda yedekleyerek aynı anda telefonunuzda ikinci bir uygulama olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca tamamen ücretsiz, kulanımı kolay ve üyelik gerektireyen bir uygulamadır. 

İlk yapmamız gereken google play' e girerek arama kısmına Parallel Space yazmak olacaktır. İlk karşımıza çıkan uygulamayı indirererk başlayabiliriz işlemimize.

Bir sonraki aşamamızda indirdiğimiz Parallel Space uygulamamıza giriş yaparak yedeklemek istediğimiz yani ikinci bir uygulama olarak kullanmak istediğimiz uygulamamızı seçeceğiz, ilk girişte karşımıza sosyal medya hesapları ve whatsapp benzeri uygulamalar çıkacaktır zaten, biz sadece yedeklemek istediğimizi yani whatsabı seçeceğiz. Seçtiğimiz whatsapp uygulamamızı telefonumuza uygulama üzerinden kurabiliriz artık. Kurduğumuz uygulamamıza kullanmak istediğimiz numara ile giriş yaptıktan sonra numaraya gelen kod ile onaylayıp kullanmaya başlayabiliriz ikinci whatsabımızı.

İlerleyen makalelerimi de takip ederek farklı ülkelerden nasıl fake numaralar alınır ve alınan bu numaralar farklı whatsapplarda nasıl kullanılır sizler de öğrenebilir ve sizlerde dilediğiniz ülkenin bir numarasına sahip olabilir, üstelik isterseniz bu numaraları whatsappta kullanmanın yanı sıra mesaj atabilir, sesli aramalar yapabilirsiniz, normal mesaj ve sesli aramalar için belli bir miktar krediye sahip olmanoz gerekecektir, bunun için ücretli (premium) üyelik alabilir veya belli başlı görevleri yerine getirerek kredilerizi toplayabilirsiniz. Size de cazip geldiyse makalelerimizi takipte kalın, tüm bu ayrıcalıklardan faydalanın. Websitemizi düzenli olarak takip ederek veya mail ile bildirimlerinizi açık ederek takipte kalabilirsiniz.


#Tek aygıtta iki whatsapp, #aynı anda iki whatsapp kullanılır mı, #iki farklı whatsapp nasıl kullanabilirim, #telefonuma ikinci whatsabı nasıl yüklerim, #whatsapp nasıl yüklenir

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!