Youtube'dan Telefona Nasıl Video İndirilir

Youtube sevdiğiniz videoları,dizileri, Müzik Kliplerini , Ders videolarını, Yemek videolarını ... ve aklınıza gelebilecek herşeyi bulabileceğiniz video izleme platformudur..Youtube İnternet üzerinden kullanılan bir program ve uygulamadır. Mobil telefonlar içinde Google play'den youtube uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. İnternetinizin olmadığı yerlerde ne yazıkki youtube'daki videolardan, ve diğer sevdiğiniz izlencelerden mahrum kalacaksınız. Üzülmeyin !

Bizler sizin için araştırdık ve android telefonunuza Youtubeden nasıl video indirilir araştırdık . Tek uygulma ve kesin çözüm ile Sizi Bu sıkıntıdan kurtaracağımıza eminiz.

Öncelikle İndirmek istediğimiz Youtube videosunu açıyoruz.

Görselde görmüş olduğunuz videonun altında bulunan "Paylaş" simgesine tıklıyoruz .

O adımdan sonra karşımıza Youtube'de paylaş ekranı geliyor O sayfada "Bağlantıyı Kopyala"Seçeneğine Tıklıyoruz.

Mobil telefonumuz üzerinde Google sayfasını açıyoruz ve arama kısmını save.from.net yazıyoruz

Bu adımdan sonra Sayfada bulunan 'url buraya yazın kısmına tıklayıp' Baglantıyı yapıştır diyoruz ve indir secenegine tıklıyoruz

Bu adımdan sonra Sayfada bulunan 'url buraya yazın kısmına tıklayıp' Baglantıyı yapıştır diyoruz .

Videomuz açılıyor İndirmek istediğimiz video türünü seçiyoruz. 

Bunlardan birisini seçip İndir seçeneğine tıklıyoruz. ve videomuz inmeye başlıyor Yukardaki panelden videonuzun inip inmediğini kontrol edebilirsiniz. Yukarda tik işareti gördüğünüzde Videonuz inmiş demektir. Videonuz indiğinde galeri kısmında bulabilirsiniz..

Son olarak diyelim ki youtubeden müzik videosu indirdiniz ve nasıl mp3 veya mp4'e çevireceğinizi bilmiyorsunuz.

Onun içinde kolay bir yöntemimiz var .

Android telefonunuzdan google sayfasını açıyoruz. onlinevideoconverter.com.sitesine giriş yapıp Ana sayfada bulunan Turuncu kutucuk da bulunan “bir dosya seçin veya sürükleyip bırakın”  yazısına tıklıyoruz.

Sayfaya yükleme işlemi tamamlanmasını bekliyoruz. Son kısmında hangi formata çevireceiğnizi soruyor. Bir çok seçenek mevcut Videonuzu dönüştürmek istediğiniz formatlar mp3,m4a,aac,ogg,wma,flag,Wav. Birisini seçip onayladıktan sonra telefonumuzun üst panel kısmında dosyanızın inmiş olduğunu göreceksiniz. Dosyanızı müzikleri kısmında bulabilirsiniz.

Bu yazımız da Youtubeden android telefona nasıl video indirilir? Android telefonda video nasıl başka formata çevrilir? sorularını yanıtlamış olduk.

Umarız bu yazımız size faydalı olmuştur.


#youtube-video-indirmek, #Youtube, #Telefon, #Video, #Google play, #Mobil, #video, #İnternet, #program, #uygulma, #Paylaş, #Simge, #Kopyala, #Url, #Tıkla, #Indir, #Müzik, #Mp3, #Mp4, #google, #dosya, #mp3, #m4a, #aac, #ogg, #wma, #flag, #Wav, #format, #Android

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!