Enpara Nedir, Avantajları Nelerdir?

Enpara QNB Finansbank’a ait bir dijital bankacılık ürünüdür. 2012 yılında kurulan sistem günümüzde de büyüyerek devam etmektedir. Vermiş olduğu tüm hizmetler dijital bankacılık üzerinden sunulmaktadır. Mutlu müşteri felsefesi ile her zaman avantajlı olanaklar sunmaktadır. Bir bankadan çok daha fazlasını sunan Enpara’yı bugün yüzbinlerce insan kullanıyor ve avantajlarından faydalanıyor.

Enpara sayesinde EFT ya da havale ücreti ödemeden işlem yapabiliyorsunuz. Sistemin 4 ana başlıkta toplanan temel felsefesi bulunmaktadır. Sisteme dâhil olan herkes sistemde olduğu sürece EFT ya da havale ücreti ödemez. En yüksek mevduat faiz oranlarını sunar ve müşterilerinin daha fazla kazanmasına yardımcı olur. Nakit ihtiyacı olan müşterilerine piyasa koşullarının altında oranlar ile kredi olanakları sağlar. Uzun vadeli ve müşterilerini daima mutlu eden avantajlı kampanyaları sunar. Bu başlıklar altında faaliyetlerini yürüten Enpara müşteri memnuniyetine önem verir.

Enpara Avantajları Nelerdir?

Enpara bir bankadan çok daha fazlasıdır. Yüzbinlerce mutlu müşterisi olan dijital bankanın felsefesi her zaman kazanmak ve kazandırmaktır. Enpara avantajlarını ise şu şekilde sıralayabiliriz.

- Tüm Enpara müşterileri yapacakları EFT ve havale işlemlerinden dolayı ekstra bir ücret ödemezler. Tüm bu işlemler sıfır masrafla yapılmaktadır.

- Birikimlerini mevduatlarda değerlendirmek isteyenler için de yüksek faiz oranları sunmaktadır. Diğer bankalara kıyasla çok daha avantajlı mevduat faiz oranları Enpara müşterilerini beklemektedir.

- Nakit ihtiyaçları herkes için çok önemlidir. Pek çok insan nakit ihtiyaçlarını banka kredileri ile karşılamaktadır. Enpara müşterileri ise piyasanın altında avantajlı faiz oranları ile kredi kullanma avantajına sahiptir.

- Enpara her zaman avantajlı kampanyalar düzenlemektedir. Çeşitli ürünlerde ve farklı zamanlarda kazandıran kampanyaları müşterilerine sunmaktadır.

Enpara Faiz Oranları

En para faiz oranları her zaman için avantajlıdır. Mevduat faizlerinde yüksek oranlar, nakit kredilerde ise düşük faiz oranları Enpara müşterilerini beklemektedir. Mevduat faizleri yıllık, 25’e kadar çıkmaktadır. Nakit kredi faiz oranları ise %1,59 gibi düşük faiz oranlarından başlamaktadır.

Siz de Enpara ailesine katılabilir ve bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Enpara hesap açma işlemleri ücretsizdir. Hesap işletim ücreti ve buna benzer ekstra ücretler kesinlikle söz konusu değildir.


#Enpara, #Avantaj, #QNB Finansbank, #Finansbank, #ürün, #Mutlu, #avantajlı, #banka, #EFT, #havale, #Sistem, #vade, #müşteri, #memnuniyet, #mevduat, #oran, #Nakit, #ihtiyaç, #kredi, #faiz oranları, #hesap açma, #Mevduat faizleri, #Hesap, #ücret, #ekstra

2 oy
0 oy
1 oy
0 oy
0 oy
0 oy
1 oy

Ne Düşünüyorsun ?

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!