Terazi Burcu Kadını Ve Özellikleri

Fiziksel özelliklerinden bahsedecek olursak; Saçları genelde dalgalı veya kıvırcıktır. Burnu ufak yapıdadır ve gözleri parlaktır. Ağız yapısı  oldukça güzel ve ufaktır. Terazi burcu kadının  çok kilo problemi olmamakla birlikte vücut hatları genelde orantılı hatlara sahiptir.


Terazi Burcu Kişisel Özellikleri                 

Denge burcu olarak bilinen terazi burcu tamamen bir dengesizlik abidesidir. Ağlıyorken bir anda güldüğünü, gülerken de bir anda ağladığını görebilirsiniz. Anı anını tutmaz. İyimser bir yapıya sahiptir. Ve insanlara iyilikle yaklaşırlar Genel olarak sessizliğiyle bilinen terazi burcu kadınının hoşsohbetler yaptığını görebilirsiniz. Terazi burcu kısıtlanmaktan hoşlanmayan özgürlüğüne düşkün bir burçtur. Terazi burcunun her zaman neşe düzeyi yüksektir. Ve çevresindeki kişilere neşe saçar. Enerji dolu bir burçtur. Ama terazi burcunun en belirgin özelliklerinden biriside kırılgan bir yapıya sahip olmalarıdır. O yüzden terazi burcuna davranışlarımızda saha dikkatli olmalıyız. Terazi burcu hakka çok önem verir. Ve haksızlığa asla gelemez. Karar verme konusuna gelirsek… Terazi burcu tamamen kararsız burç olarak bilinir.

Mağazadakileri ve çevresindekileri bu konuda çıldırtabilir. Bu en en belirgin özelliğidir.

Aşk konusuna gelecek olursak ; Terazi burcu aşık olduğu zaman 1 kere olur. Aşkta mantığından çok duygularına önem verir. Bu sebepten dolayı üzüldüğü çok olmuştur. Sağlam ve güçlü bir yapıya sahip olan terazi burcu kadını ailesine düşkünlüğüyle de bilinir. Aile ve dost canlısı terazi burcunu üzmeyin kırmayın .. 

 


#Terazi Burcu, #burçlar, #astroloji, #kadın

13 oy
2 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy

Ne Düşünüyorsun ?

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!