Koç Burçlarının Karakter Özellikleri

İnadıyla ünlüdür. İnadı tuttuğu zaman önüne hiç birşey geçemez. Yaşam enerjileri fazla olması sebebiyle çevresine de bu enerjisini yansıtırlar. Koç burçları, herzaman merkez de olmak isterler. Herkesin merkezinde. Koç burçlarının diğer bir belirgin özelliği de sabırsız olmalarıdır. Bir şey istediklerinde anında olsun isterler. Hedef odaklıdırlar. Amaçları var ise o işi olmuş bilin. Bir şey istediklerinde asla pes etmezler, olana kadar hatta istediği şekilde olana kadar uğraşırlar ve sonuç mutlu son ..

Koç burcunun anlık tepki verdiğini çok sık görürsünüz. Aniden sinirlenir, aniden karar değiştirir, aniden aniden ... Koç burcu için herşey kesinleşmiş olmalıdır. Belirsizliğe ve kararsızlığa tahammülü yoktur. Fevri hareketleri olan koç burcu, siniri saman alevi gibidir parlar ve söner. Kin ve nefret duygusu koç burcunda asla göremezssiniz. Sinirli anlarında kalp kırdığı görülmekle birlikte kalbiniz fehetmesi de kaçınılmazdır.

Koç burcuna asla yapmamanız gereken şeyleri size söyleyelim ; Yalan , Kararsızlık, inatçılık, yavaş hareket, ve inat ! asla ama asla bir koç burcuyla inatlaşmayın.. Size nacizane tavsiyemiz.

Kaybedersiniz :)

Koç burcu için son olarak ; Onlarla anlaşmak zor değildir  Oldukça uyumlu olan bir burçtur, ortama hemen uyum sağladığını açıkça görürsünüz. Sadece bazen yalnız kalma duyguları ağır basar. O zamanlar da koç burçlarını kendi Dünyalarıyla baş başa bırakırsanız anlaşmamanız kaçınılmaz olcaktır..

 

0 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy
0 oy

Ne Düşünüyorsun ?

RedElma.com'a Giriş Yapın
RedElma Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!