Biriyle Aranızda Kozmik Bağın Bulunduğunu Gösteren 5 İşaret
Aranızda kozmik bağ bulunan biri, ilişkiniz kötü gitse bile mutlaka size ekstra bir şeyler katacaktır.

Kimi insanlar, enerjinin gücüne fazlasıyla inanarak hayattaistedikleri şeyleri bu enerjinin gücüyle elde edebileceklerini düşünüyor. Düşünceenerjisi başta olmak üzere, iyi konsantre olduktan sonra enerji ile bazıadımlar atabileceğine inanan insanların sayısı bir hayli fazla.

Kimi yarışma programlarında enerjinin gücüyle inanılması zorşeyler yaptıklarını iddia ederek bunu ispatlamaya çalışan insanları dagördükçe, evren ve enerji arasındaki gerçeğe bir nebzede olsa inanmamak mümkündeğil.

Hayatımıza giren biriyle ayrılmış bile olsak, onunlaolduğumuz dönemde bize mutlaka bir şeyler katar. O kişiyle mevcut ilişkiniz herne olursa olsun, mutlaka bir kozmik bağ vardır.

Size İlham Veren Kişiler

Size İlham Veren Kişiler

Biriyle aranızda kozmik bağ bulunuyorsa, o kişi mutlaka sizeilham verecektir. Hayata olan bakış açınızı değiştirecek karakterde olan kişilerle,kozmik bir bağınızın olması oldukça yüksektir.

Motive Edicidir

Motive Edicidir

Bir kişiyle aranızda kozmik bağ olduğuna dair önemliipuçlarından biri de, o kişinin sizi motive etmesidir. Önemli bir uğraşiçerisinde olmasa bile, hayatınıza mutlaka motive edici bir katkı sunar.

Size Mutlaka Bir Değer Katar

Size Mutlaka Bir Değer Katar

Onunla olan ilişkiniz istediğiniz gibi gitmese bile, sizinhayatınızda olduğu sürece mutlaka bir değer katacaktır.

Hayatınıza Yenilikler Katar

Hayatınıza Yenilikler Katar

Biriyle olan kozmik bir bağınız varsa, o kişinin sizinrutinlerinizi değiştirerek yaşamınıza yenilikler katması muhtemeldir.

Amacınıza Ulaşmanıza Yardımcı Olur

Amacınıza Ulaşmanıza Yardımcı Olur

Her şeye neden? Sorusuna cevap arayarak bakmaz. Hayatınızdasizin amaçlarınıza ulaşmanız için yardımcı olur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları