18 Yaşına Gelmeden İzlemeniz Gereken Film Önerileri
18 Yaşın altındaki gençlerin ilgisini çekebilecek hit olmuş film önerileri listemizle karşınızdayız.

Filmlerin birçoğu hemen hemen her yaş grubundan insanınizleyebileceği türden olsa da, özellikle 18 yaşına gelmeden izlemeniz gerekenfilm önerileri listemizde yer alan filmlerin 18 yaş altı için daha etkileyiciolduğundan bahsedebiliriz.

İşte, 18 Yaşına Gelmeden İzlemeniz Gereken Film Önerileri

Gizli Bahçe - TheSecret Garden

Gizli Bahçe - TheSecret Garden

IMDb puanı 7,3 olan 1993 yapımı film, Hindistan’dayaşamasının ardından İngiltere’ye gelmesini ve İngiltere’de yeni şeyler keşfetmesinikonu almaktadır.

Büyük – Big

Büyük – Big

Film 1988 yapımı olmasına rağmen, 18 yaş altındaki gençlerin izlemesi gereken film önerilerilistemizde yer almaktadır. Josh karakterini canlandıran Tom Hanks tarafındanharika bir şekilde sergilenen karakterde Josh, dilek makinesinden artık büyükbir insan olmayı ister ve bu isteği yerine gelir. Sonrasında, farklı bir maceraonu bekliyordur.

Whale Rider –Balinanın Sırtında

Whale Rider –Balinanın Sırtında

IMDb puanı 7,5 olan 2000 yılı yapımı film, bir kabileninilgi çekici inanışını konu almaktadır. Kabilenin inanışına göre, soylarıbinlerce yıl öncesinden bir balinanın sırtında o topraklara gelmiştir. Farklıbir inanış ve törenin konu edildiği filmde, kabilenin lideri olmak isteyen birküçük kızın hikayesi sizleri bir hayli etkileyecektir.

Prenses Gelin – ThePrincess Bride

Prenses Gelin – ThePrincess Bride

1987 yapımı olmasına rağmen hala tavsiye edilen filmlerarasında bulunan Prenses Gelin filminin IMDb puanı, 8,1 olup oldukça başarılıbir filmdir. Bir masal kahramanın hikayesinden doğan aşk öyküsünü, mutlakaizlemenizi tavsiye ederiz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları